* "שם ציבורי, הדרך בה הסביבה רואה אדם, חברה, גוף ציבורי וכד'".

בעולם המקוון בו חיים אנשים וגם עסקים, אנו אוהבים לראות את הפנים מאחורי החברה, החנות, או המשרד עימם אנו באים בקשר עסקי.

פעמים רבות הדבר נובע מתוך סקרנות פשוטה, אך כבני אדם אנו נוטים לאפיין אינטואיטיבית את האנשים עימם אנו באים במגע, ולהקיש ממראם, לבושם וכיוצא בזה, לגבי אופיים, ואף איכות ואופן הקשר העסקי העתידי עימם.


מכאן החשיבות שבצילום תדמית איכותי.

מהו צילום תדמית טוב?

צילום המשרת את מטרות החברה, ארגון, או האדם היחיד, על ידי חיבור בינו לבין סביבת עבודתו, או חייו. חיבור שכזה יכול להעיד על מקצועיות, מומחיות, או מורכבות העבודה, והוא יוצר תחושת אמון והערכה, באדם, ארגון או חברה.


צילומי תדמית רבים נוטים להיות מלאכותיים, על רקע אחיד לבן או כהה, מנותקים לחלוטין מסביבת העבודה, או העיסוק של המצולם.


אבל, בין המצולם לרקע שבחזיתו הוא מצולם, מתקיימים תמיד יחסי גומלין, לא רק חזותיים, אלא גם תוכניים ובעלי משמעות. רקע "פעיל" הקשור למצולם, מוסיף נדבך נוסף לאישיותו, ומסייע לנו, הלקוחות הפוטנציאלים, לגבש דעה אודותיו.

היכן אצלם אתכם?

את צילום התדמית שלכם אעשה במקום עבודתכם, או עיסוקכם. אני אצלם אתכם באופן שישקף את החיבור ביניכם לבין מקום העבודה, ואשתדל לייצר "סיפור" קטן מאחוריו.

מה ניתן עוד לעשות במקום?

בעת מפגש הצילום ניתן בתוספת תשלום, לצלם אתכם, או עובדיכם בעת עבודה. צילומים כאלה יכולים לשרת אתכם באתר בית העסק, בפרסומים שונים ברשתות החברתיות, או בהדרכת עובדים.

כיצד להתכונן לצילום?

ההכנה תלויה לרוב בסוג העיסוק.

אם עבודתכם נעשית במשרד ממוזג ובלבוש מחויט, התלבשו בהתאם. אם עבודתכם נעשית במפעל מאובק, אין צורך בחליפות, אפשר לדאוג לסרבלי עבודה נקיים מבעוד מועד.

בכל מקרה, בעת הזמנת הצילום, נשוחח ונחליט יחד.

מה תקבלו?

כעבור מספר ימים מתום הצילום ישלחו אליכם בדוא"ל קבצי תמונות ערוכות ומטופלות באופן מיטבי, אותם תוכלו להדפיס בכל חנות צילום, או להעלות לרשת האינטרנט.

רוצים שאצלם אתכם?