לוגו גדול וארוך לתמונת דף עסקי.png

כי צילום תדמית

זה אמנות

צילום תדמית ממוסגר 2.jpg

בעולם המקוון בו חיים אנשים וגם עסקים, אנו אוהבים לראות את הפנים מאחורי החברה, החנות, או המשרד עימם אנו באים בקשר עסקי.

פעמים רבות הדבר נובע מתוך סקרנות פשוטה, אך כבני אדם אנו נוטים לאפיין אינטואיטיבית את האנשים עימם אנו באים במגע, ולהקיש ממראם, לבושם וכיוצא בזה, לגבי אופיים, ואף איכות ואופן הקשר העסקי העתידי עימם.

מהי החשיבות שבצילום תדמית?

צילום תדמית משרת את מטרות החברה, ארגון, או האדם היחיד, על ידי חיבור בינו לבין סביבת עבודתו, או חייו. חיבור שכזה יכול להעיד על מקצועיות, מומחיות, או מורכבות העבודה, והוא יוצר תחושת אמון והערכה, באדם, ארגון או חברה.


צילומי תדמית רבים נוטים להיות מלאכותיים, על רקע אחיד לבן או כהה, מנותקים לחלוטין מסביבת העבודה, או העיסוק של המצולם.


אבל, בין המצולם לרקע שבחזיתו הוא מצולם, מתקיימים תמיד יחסי גומלין, לא רק חזותיים, אלא גם תוכניים ובעלי משמעות. רקע "פעיל" הקשור למצולם, מוסיף נדבך נוסף לאישיותו, ומסייע ללקוחות הפוטנציאלים, לגבש דעה אודותיו.

קונדיטורית 400 פיקסל.jpg
בונה כלי קשת 400 פיקסל.jpg

בנוסף לתמונות תדמית ניתן לצלם את הלקוח ועובדיו בעת עבודתם. צילומים כאלה יכולים לשרת אתכם באתר בית העסק, בפרסומים שונים ברשתות החברתיות, או בהדרכת עובדים.

קדר 400 פיקסל.jpg
נובויה ריתוך 400 פיקסל.jpg

 כיצד מתכוננים לצילום?

ההכנה תלויה לרוב בסוג העיסוק.

אם עבודתכם נעשית במשרד ממוזג ובלבוש מחויט, התלבשו בהתאם. אם עבודתכם נעשית במפעל מאובק, אין צורך בחליפות, אפשר לדאוג לסרבלי עבודה נקיים מבעוד מועד.

בכל מקרה, בעת הזמנת הצילום, נשוחח ונחליט יחד.

מדוע לבחור בי?

בפשטות, התמונות שלי מספרות סיפור.

אני אוהב ומשתדל לצלם את הלקוח במקום עבודתו ולחבר בינו לסביבה. חשוב לי לתת לצופה בתמונה לחוש את האדם ומה שנובע ממנו. אני לא נרתע ממקומות מורכבים, אני אצלם אתכם במפעל בין מכונות וכלי עבודה, בשטח עם הטרקטורים, וכמובן גם במשרד.

 מה תקבלו בתום הצילומים?

20 תמונות נבחרות

כעבור מספר ימים מתום הצילום ישלחו אליכם בדוא"ל קבצי תמונות ערוכות ומטופלות באופן מיטבי, אותם תוכלו להדפיס בכל חנות צילום, או להעלות לרשת האינטרנט.

 כמה זה יעלה לכם?

700 ש"ח

תודה

יש לכם שאלות?  רוצים לקבוע?
השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם...

מעדיפים לכתוב אלי? בבקשה...

להתקשר אלי? למה לא... 

שלכם

צביקה מאור